داروهای مردمی برای افزایش قدرت آزمایش شده زمان!

تنتور ریشه جینسینگ برای قدرت

نعوظ سالم مایه مباهات هر مردی بخصوص در دوران پیری است. اگر در مردان کاهش قدرت وجود داشته باشد، آنها ناامن، تحریک پذیر، گوشه گیر می شوند، عزت نفس کاهش می یابد. بیشتر آنها با کمک داروهایی که تولید هورمون تستوسترون را افزایش می دهند، شروع به مبارزه با این بیماری می کنند.

آنها برای همه مناسب نیستند، عوارض جانبی زیادی دارند. برخی از پزشکان با تجربه، با کشف مشکل، توصیه می کنند برای افزایش قدرت، از داروهای مردمی استفاده کنید. اغلب آنها به مقابله با بیماری کمک می کنند، اگر هنوز مزمن نشده باشد.

علل تخلف

شما نباید سعی کنید خود را تشخیص دهید و درمان را شروع کنید، فقط یک پزشک می تواند مشکل و مرحله توسعه آن را تعیین کند، او به شما می گوید که چگونه قدرت را افزایش دهید. درمان نیز به صورت جداگانه و پس از معاینه کامل تجویز می شود.

علل اصلی اختلالات قدرت:

 • آویتامینوز
 • خوردن مقادیر زیادی چربی، مواد سرطان زا، تقویت کننده های طعم شیمیایی، الکل.
 • دوره طولانی آنتی بیوتیک.
 • مصرف داروهایی که بر تولید تستوسترون بدن تأثیر منفی می گذارد.
 • موقعیت های استرس زا مکرر.
 • سبک زندگی منفعلانه
 • لباس زیر اشتباه.

طب سنتی می تواند به مقابله با مشکل نقض قدرت طبیعی مردانه کمک کند، تنها در صورتی که علت نقض آن عوامل منفی باشد. اگر علت اصلی بیماری یک بیماری باشد، درمان طب سنتی برای دستگاه تناسلی مردان ضروری است.

طبق آمار پزشکی، علل شایع اختلال نعوظ در مردان 30 تا 60 ساله عبارتند از:

 • بیماری های ماهیت مزمن.
 • عادت های بد.
 • استرس مکرر
 • تغذیه اشتباه
 • زندگی در مکان هایی با شرایط محیطی نامطلوب.

روش های تشخیص بیماری

مشکلات نعوظ همیشه مستقیماً خود را نشان نمی دهند. اگر نارسایی عملکرد نعوظ به ندرت خود را نشان می دهد، این را می توان اولین علامت توسعه آسیب شناسی در نظر گرفت، مشاوره با پزشک ضروری است. باید به خاطر داشت که داروهای مردمی برای بهبود قدرت، این تزریق های دارویی مبتنی بر گیاهان دارویی است که می تواند باعث واکنش آلرژیک شدید شود.

همچنین احتمال وجود عفونت های نهفته در بدن را رد نکنید. برخی از آنها در مرحله اولیه تأثیر منفی بر افزایش قدرت دارند. در این مورد، داروهای مردمی برای قدرت مردان بی اثر خواهد بود.

قبل از تشخیص دقیق، باید:

 • تجزیه و تحلیل برای تعیین فلور بیماریزای بدن.
 • آزمایش انواع بیماری های مقاربتی.
 • به یک اورولوژیست، پروکتولوژیست مراجعه کنید، وجود آسیب شناسی در سیستم تولید مثل را حذف کنید.
 • در صورت لزوم سونوگرافی انجام دهید.

درمان اختلال نعوظ با عسل

حتی در زمان های قدیم، درمان های عامیانه برای بهبود قدرت شامل عسل زنبور وحشی بود، این عسل اصلی ترین لذیذ برای عاشقان در نظر گرفته می شد. حاوی تعداد زیادی ویتامین و عناصر است که تأثیر مثبتی بر دستگاه تناسلی مردان دارد. بسیاری از مردانی که به دقت سلامت مردان خود را زیر نظر دارند روزانه یک قاشق کوچک عسل می خورند.

گردو با عسل برای تقویت

برای افزایش قدرت، می توانید از مخلوط مخصوص عسل و آجیل استفاده کنید. گردش خون آلت تناسلی را عادی می کند، عملکرد نعوظ را بازیابی می کند. برای پخت و پز به عسل طبیعی و گردو نیاز دارید.

عسل می تواند گندم سیاه، آجیل، آجیل خرد شود. اگر مشکل اضافی در انزال وجود دارد، زردآلو خشک و خرما به ترکیب شفابخش اضافه می شود. آنها عملکرد آلت تناسلی را بهبود می بخشند، ترکیب اسپرم فعال تر خواهد بود.

این مخلوط هر روز مصرف می شود: 1 قاشق بزرگ در هنگام صبحانه و شام. دوره درمان 10-14 روز است.

افرادی که اضافه وزن دارند، مشکلات متابولیک دارند، توصیه نمی شود ترکیب فوق را مصرف کنند، داروهای عامیانه دیگری برای افزایش سریع قدرت وجود دارد.

علاوه بر مخلوط درمانی، می توانید شمع های عسل درست کنید: جزء اصلی کیک مومی است. 0. 5 کیلوگرم مواد خام و 0. 5 لیتر ودکا را مخلوط می کنیم، به جوش می آوریم، بجوشانید تا ترکیب قهوه ای شود، غلیظ شود. بگذارید خنک شود، سپس خودتان شمع درست کنید، بگذارید 20-24 ساعت در سرما بماند.

پایه می تواند ژله نفتی یا گلیسیرین باشد. شمع ها به صورت مقعدی 2 بار در روز استفاده می شود، دوره درمان 30 روز است.

درمان اختلال نعوظ با گیاهان دارویی

با بهبود قدرت در مردان، گیاهان دارویی همیشه جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. آنها بدن را با مواد معدنی و مواد ارزشمند، روغن های طبیعی غنی می کنند. پزشک به شما خواهد گفت که چه داروهای مردمی برای یک فرد مناسب است.

گیاهان رگ های خونی را گشاد می کنند، جریان خون را افزایش می دهند، خون رسانی به اندام تناسلی را تثبیت می کنند، میکروب های مضر را از بین می برند، به کاهش التهاب در مجرای ادرار، داخل مثانه کمک می کنند.

جینسینگ

یکی از محبوب ترین آنها جینسینگ است. خواص مفید زیادی دارد:

 • افزایش کارایی بدن.
 • افزایش استقامت بدن.
 • عادی سازی عملکرد نعوظ.

جینسینگ به عنوان جزء اصلی بخشی از داروهای طبیعی است که هدف آن افزایش قدرت با داروهای مردمی است.

اگر آسیب شناسی در مرحله اولیه باشد، برای تثبیت کار آلت تناسلی، می توانید چای یا تنتور جینسینگ بنوشید. برای تهیه آن، استفاده از چمن تازه مطلوب است، اگر این امکان پذیر نباشد، برگ های خشک گرفته می شود.

به یک قاشق غذاخوری از گیاه، 350 گرم عسل، 30 گرم ودکا نیاز دارید. مخلوط کنید، 10 روز اصرار کنید. در عرض 2 ماه، دم کرده را 3 بار در روز برای نصف قاشق کوچک میل کنید.

گزنه

محبوب ترین مورد بعدی برای افزایش قدرت گزنه است. این به طور همزمان قدرت بدن را بازیابی می کند، فرآیندهای التهابی را تسکین می دهد و قدرت مرد را بهبود می بخشد.

برای تهیه یک تزریق شفابخش، به سبزیجات و مواد خام خشک شده نیاز دارید - 2 قاشق بزرگ، 100-150 میلی لیتر آب جوش ریخته می شود، به مدت 30-40 دقیقه اصرار می شود، فیلتر می شود. 25-30 دقیقه قبل از غذا، 2 بار در روز، زمان درمان - 40-45 روز مصرف شود.

درمان گزنه بهتر است در بهار انجام شود، زمانی که شاخ و برگ هنوز جوان و آبدار است. در سایر مواقع سال می توان از دانه های گزنه استفاده کرد.

برای تهیه مخلوط به یک قاشق دانه، 200 گرم عسل، 50 تا 70 گرم شراب قرمز نیاز دارید. یک قاشق کوچک 2 بار در روز به مدت 30-40 روز استفاده کنید.

آویشن

آویشن یک گیاه شفابخش برای عادی سازی عملکرد سیستم تولید مثل در نظر گرفته می شود. بدن مرد را با روی غنی می کند.

برای تهیه تزریق، به 2 قاشق بزرگ گیاه نیاز دارید، آب جوش بریزید، 20-25 دقیقه اصرار کنید. این ترکیب را می توان به جای چای استفاده کرد، اما نه بیشتر از 4 بار در روز. دوره درمان 4-5 ماه است.

روش های افزایش "سریع" قدرت

در طب عامیانه، داروهای سریع الاثر برای تقویت قدرت مردان وجود دارد. مزیت بدون شک آنها ایمنی برای بدن، طبیعی بودن است.

گچ خردل یک روش موثر برای افزایش قدرت در مردان در نظر گرفته می شود. از آنها به صورت موضعی استفاده می شود، یعنی باید در محلی که مسئول نعوظ و میل جنسی است استفاده شود، در مردان پاها است. برای تحریک مناطق رفلکس، باید گچ خردل را به مدت 10-15 دقیقه روی پاها بمالید، خون به تدریج به ناحیه لگن می رود، آلت تناسلی افزایش می یابد.

در صورت وجود زخم در بدن، تب یا بیماری های مزمن سیستم قلبی عروقی، استفاده از گچ خردل توصیه نمی شود.

طب سنتی برای نمایندگان مرد اغلب راه رفتن با پای برهنه، انجام ماساژ پا را توصیه می کند. در صورت وجود مشکلاتی در سیستم اسکلتی عضلانی توصیه نمی شود.

اگر اختلال نعوظ به ندرت نگران کننده است، پس داروهای مردمی برای افزایش سریع قدرت، اینها نوشیدنی هایی با ادویه های شرقی هستند، آنها تأثیر خوبی بر عملکرد عضله قلب دارند، عملکرد سیستم عصبی را عادی می کنند. می توانید زعفران، زنجبیل، میخک را به یک نوشیدنی گرم اضافه کنید. چای ها کیفیت رابطه جنسی را بهبود می بخشد، از بیماری های دستگاه تناسلی جلوگیری می کند.

در سنین بالا، فرد باید به ویژه مراقب سلامتی خود باشد و فقط داروهای مردمی ایمن را برای افزایش قدرت انتخاب کند. این مصرف تخمه کدو تنبل است. اگر خام باشند بهتر است.

برای تهیه این ترکیب، به 5 قاشق غذاخوری دانه های خرد شده، 3 قاشق غذاخوری عسل طبیعی، آب آلوئه نیاز دارید، همه چیز مخلوط شده و به مدت 72 ساعت دم کرده است. برای افزایش قدرت در مردان مسن، باید از یک قاشق کوچک 6 بار در روز استفاده کنید. دوره بیش از 30 روز نیست.

جمع بندی

فقط یک متخصص می تواند به این سوال پاسخ دهد که چگونه می توان قدرت را با داروهای مردمی افزایش داد. مهم است که آسیب شناسی در مرحله اولیه توسعه باشد.

مهم است که به یاد داشته باشید که همیشه موارد منع مصرف وجود دارد. بازیابی قدرت با داروهای مردمی در چند سال گذشته نیز به دلیل قیمت بالای داروهای با کیفیت بالا بسیار محبوب شده است.