چگونه بدون دارو قدرت را افزایش دهیم؟

در شرایط ریتم مدرن زندگی، بسیاری از مردان از کاهش قدرت رنج می برند. دلایل زیادی برای اختلال نعوظ وجود دارد. در برخی شرایط، قدرت بدون دارو به راحتی بازیابی می شود. نکته اصلی این است که مشکل را به موقع شناسایی کنید و درمان را شروع کنید. با این حال، بهتر است به پزشک مراجعه کنید. تنها متخصصان، بر اساس شرایط خاص، می توانند مناسب ترین روش ها را برای افزایش قدرت توصیه کنند. شما مجبور نیستید به دارو متوسل شوید. چه زمانی باید زنگ هشدار را به صدا درآورید؟

علل ضعف قدرت

قبل از انجام هرگونه اقدام برای بازگرداندن قدرت، ارزش دارد که علت وقوع آن را تعیین کنید. همه علل را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد: روانی و فیزیولوژیکی. در حالت اول، قدرت بدون دارو به راحتی افزایش می یابد. عواملی که منجر به اختلال قدرت در سطح روانی می شود به شرح زیر است:

 • استرس مکرر؛
 • کار بیش از حد؛
 • استرس بیش از حد جسمی یا روحی؛
 • درگیری در خانواده و محل کار؛
 • ترس ها
 • شک به خود؛
 • احساس ناراحتی در هنگام مقاربت؛
 • افسردگی؛
 • کسالت عمومی؛
 • نارضایتی از شریک زندگی خود؛
 • اولین تجربه جنسی بد

برای تقویت قدرت مردانه در هر صورت باید با پزشک مشورت کرد. بسیاری بر این باورند که اختلال نعوظ تنها در یک سن نسبتا بالغ رخ می دهد. این درست نیست. متخصصان به طور فزاینده ای با این آسیب شناسی های قدرت در پسران و جوانان زیر 25 سال مواجه می شوند. در بیشتر موارد، در سنین پایین، قدرت ضعیف با یک زمینه روانی-عاطفی ناپایدار توضیح داده می شود. برای درمان داروها لازم نیست.

همه چیز در مورد اختلال نعوظ در سطح فیزیولوژی کمی پیچیده تر است. این اختلالات بر اساس بیماری های سایر اندام ها و سیستم های بدن است. بنابراین، قدرت مرد در پس زمینه بیماری قلبی، مشکلات عروقی، اختلالات سیستم غدد درون ریز، دیابت شیرین، آسیب های اندام های لگن، التهاب دستگاه تناسلی ادراری، نارسایی هورمونی، تزریق مکرر به آلت تناسلی ضعیف می شود. در اینجا، درمان پیچیده مورد نیاز است، که نه تنها مشکلات قدرت، بلکه علت اصلی آسیب شناسی را نیز از بین می برد.

شایان ذکر است که شکست های نادر تنها در رختخواب حتی در سالم ترین و موفق ترین مردان نیز رخ می دهد. این مشکل طبیعی تلقی می شود. اما، به محض اینکه اختلال نعوظ هر بار یک مرد جوان را آزار می دهد، قابل تامل است. در چنین مواردی باید مشکل را حل کنید:

 • نعوظ ضعیف؛
 • عدم انزال؛
 • انزال زودرس، حتی قبل از شروع رابطه جنسی؛
 • پریاپیسم؛
 • عدم نعوظ؛
 • از دست دادن نعوظ در حین مقاربت.

تغذیه سالم کلید قدرت مردانه است

برای حفظ یا افزایش قدرت، سبک زندگی سالم نقش مهمی دارد. رفع اختلال نعوظ ناشی از اختلالات روانی بدون استفاده از داروهای مختلف بسیار آسان است. اول از همه، این یک رژیم غذایی سالم است. تعدادی از غذاها وجود دارند که به عنوان یک افرودیزیاک عمل می کنند. اما، بسیاری از محصولات نیز وجود دارند که به شدت ممنوع هستند، زیرا آنها تأثیر مضری بر قدرت مردانه دارند.

یک مرد باید محصولات نیمه تمام، فست فودها، گوشت دودی، سوسیس را کنار بگذارد. این محصولات حاوی مواد نگهدارنده، مواد افزودنی مضری هستند که در بدن انباشته می شوند. با گذشت زمان، نه تنها کیفیت زندگی جنسی، بلکه سلامت بدن به طور کلی تغییر می کند. غذاهای زیر برای قدرت مردان و تقویت آن مفید هستند:

 • سیر؛
 • پیاز؛
 • خامه ترش؛
 • عسل؛
 • آجیل و خشکبار؛
 • مرکبات؛
 • غذای دریایی؛
 • سبزه؛
 • سبزیجات.

بدن یک مرد باید روزانه یک دوز از تمام عناصر کمیاب و ویتامین ها دریافت کند. مهمترین آنها ویتامین های B، E، C، آرژنین، روی، سلنیوم، آهن، منیزیم، کلسیم است. این عناصر به مقدار زیاد در گوشت، ماهی، حبوبات، سبزیجات سبز رنگ، تخم مرغ، روغن آفتابگردان یافت می شوند. مهم است که بیشتر رژیم غذایی روزانه از چربی های حیوانی تشکیل شده باشد. به همین دلیل است که کاملاً ممنوع است که گوشت را کاملاً حذف کنید و به غذای گیاهی بروید.

یک رژیم غذایی سالم برای افزایش قدرت بدون استفاده از دارو کافی نیست. مهم است که عادت های بد را به طور کامل ترک کنید. کشیدن سیگار و سیگار اکیدا ممنوع است. واقعیت این است که سیگار کشیدن منجر به اختلال در قلب می شود و باعث افزایش فشار خون می شود. علاوه بر این، نیکوتین و قطران منجر به تخلیه عروقی می شوند. آنها بیش از حد نازک می شوند، که باعث می شود جریان خون به بدن های غاردار آلت تناسلی غیرممکن شود. بنابراین، افزایش قدرت در هنگام سیگار کشیدن تقریبا غیرممکن است.

بهترین راه برای قدرت مردان الکل نیست. مصرف زیاد آن باعث کاهش عملکرد سیستم عصبی مرکزی می شود. با گذشت زمان، حساسیت پایانه های عصبی از بین می رود. آمیزش جنسی هیچ لذتی به همراه ندارد، میل جنسی از بین می رود، ناتوانی جنسی ایجاد می شود. بنابراین برای افزایش قدرت، باید میزان و دفعات نوشیدن مشروبات الکلی را کاهش داد. بهتر است به طور کامل امتناع کنید. تکیلا، ودکا و جین از خطرات خاصی برای قدرت مردانه هستند. مقادیر محدودی از شراب یا آبجو با کیفیت بالا مجاز است.

تمرینات بدنی برای افزایش قدرت

فعالیت بدنی به بهبود سریع قدرت کمک می کند. منظم بودن آنها مهم است. فعالیت های ورزشی نه تنها قدرت را افزایش می دهد، بلکه بدن را پس از یک روز کاری سخت ترمیم می کند. همچنین ورزش باعث افزایش ایمنی می شود که برای قدرت یک جوان مهم است. دویدن برای مردان بسیار مفید است. دویدن عصرگاهی یا صبحگاهی در هوای تازه باعث افزایش گردش خون در بدن می شود. به ویژه، جریان خون به آلت تناسلی بهبود می یابد. دیواره رگ های خونی به طور قابل توجهی تقویت می شود. دویدن در خیابان را می توان با دویدن روی یک شبیه ساز مخصوص جایگزین کرد. از دیگر ورزش‌هایی که قدرت را افزایش می‌دهند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فوتبال؛
 • بسکتبال؛
 • شنا کردن.

موضوع فواید دوچرخه سواری برای قدرت مورد بحث است. صرف زمان طولانی برای این وسیله نقلیه منجر به بی حسی آلت تناسلی، فشردن شریان ها و رگ های خونی می شود. اختلال نعوظ خیلی سریع ایجاد می شود. انتخاب زین نقش زیادی دارد. کارشناسان مجازند روزانه بیش از نیم ساعت وقت خود را با دوچرخه بگذرانند. تنها در صورت برآورده شدن این شرایط، می توان با پیشگیری از پروستاتیت، به افزایش قدرت دست یافت.

تمریناتی برای قدرت

مدت‌ها پیش، مجموعه‌ای از تمرینات ویژه ایجاد شد که به طور قابل توجهی باعث افزایش و افزایش فعالیت جنسی جوانان می‌شود. اولین جایگاه در بین تمرینات مفید برای افزایش قدرت توسط "دوچرخه" اشغال شده است. لازم است وضعیت شروع را در حالت خوابیده به پشت بگیرید. پاها از زانو خم می شوند و به موازات زمین بلند می شوند. در مرحله بعد، حرکات پا مانند پدال زدن انجام می شود. ورزش باید 2-3 بار در روز به مدت چند دقیقه انجام شود. ترمیم نعوظ با افزایش جریان خون به اجسام غاردار حاصل می شود.

تمرینی به نام "گام جلو" نیز به عنوان یک مزیت ذکر شده است. مرد صاف می ایستد و بازوها را به پهلو می گیرد. از حالت ایستاده، باید پاهای خود را تا حد امکان بالا بیاورید و زانوهای خود را به شکم خود فشار دهید. تعداد کمی از مردم می دانند، اما حتی ساده ترین "پل" شناخته شده به طور قابل توجهی قدرت را بدون استفاده از دارو افزایش می دهد. تلاش برای بالا بردن لگن تا حداکثر ارتفاع ضروری است. برای بازیابی نعوظ کامل، ارزش آن را دارد که هر روز صبح چمباتمه بزنید.

اگر مردی کار کم تحرک (نشسته) دارد، توصیه می شود به سادگی باسن را صاف و شل کند. این به جلوگیری از رکود خون در اندام های لگن کمک می کند. همچنین، یک پیشگیری عالی از پروستاتیت است. ورزش توس به افزایش جریان خون در لگن کمک می کند. با انجام این مجموعه فعالیت بدنی حداقل سه بار در هفته، افزایش قدرت موفقیت آمیز خواهد بود.

تفریح ​​در فضای باز برای تقویت قدرت

استراحت سزاوار توجه ویژه است. بار ورزشي علاوه بر كار روزانه، تنها تاثيرات زيانباري بر سلامتي جوان خواهد داشت. تمایز بین کار و اوقات فراغت بسیار مهم است. افزایش قدرت بدون کمک دارو تنها در صورت رعایت تمام قوانین امکان پذیر است. بنابراین، شرط لازم برای افزایش قدرت، یک خواب کامل هشت ساعته است. در طول خواب است که تمام سیستم ها و اندام های بدن ترمیم می شوند.

چگونه با کمک داروهای مردمی قدرت را افزایش دهیم؟

تقویت قوه می تواند و برخی از وسایل طب سنتی باشد. پس نیازی به دارو نیست. خواص مثبت منحصر به فرد برای نعوظ ریشه جینسنگ مدتهاست که مورد توجه قرار گرفته است. این گیاه را می توان به صورت چای دم کرد. اما، با این وجود، حداکثر افزایش قدرت در هنگام استفاده از تنتور ریشه جینسنگ مشاهده می شود. برای انجام این کار، 100 گرم ریشه له شده را با 0. 5 لیتر آب تصفیه شده بریزید. مخلوط را به مدت دو روز در یک مکان تاریک قرار دهید. پس از آن، باید دم کرده را روی آتش آهسته قرار دهید تا به مدت 4 ساعت خاموش شود. برای افزایش قدرت، باید 100 گرم از دارو را بعد از غذا مصرف کنید. حتما مقدار کمی دارچین و عسل اضافه کنید.

چنین محصول ساده ای مانند سیر به افزایش قدرت کمک می کند. تنتور نیز از آن تهیه می شود. برای 1 کیلوگرم سیر پوست کنده و خرد شده 2. 5 لیتر آب لازم است. تزریق باید به مدت 3 هفته در جای خنک بماند. از چنین درمانی برای افزایش قدرت قبل از هر وعده غذایی، 50 گرم استفاده کنید. به محض اینکه مقدار مایع به 400 گرم رسید دوباره آب جدید اضافه می شود. این تا 2 بار مجاز است. بعد، یک دم کرده سیر جدید تهیه کنید. افزایش قدرت پس از یک ماه از چنین درمانی قابل توجه خواهد بود.

سیر را می توان به شکل خالص آن نیز برای افزایش قدرت مصرف کرد. مخلوط سیر، عسل و آجیل در بین مردان بسیار محبوب است. محصولات در مقادیر مساوی گرفته می شوند. چنین دسر اصلی باید دو بار در روز، یک قاشق غذاخوری خورده شود. آویشن یک گیاه نر محسوب می شود. امروز می توانید آن را در هر داروخانه ای خریداری کنید. همچنین، اغلب آویشن بخشی از بسیاری از چای ها است. علف خشک را در آب جوش دم کرده و به مدت 40-50 دقیقه دم می کنند. شما می توانید یک نوشیدنی برای افزایش قدرت در مقادیر نامحدود بنوشید. هیچ آسیبی از او نخواهد بود. در موارد شدید، افزایش قدرت تنها پس از شش ماه قابل مشاهده است. اما، در هر صورت، یک اثر مثبت تضمین شده است.

گزنه همچنین به تقویت نعوظ کمک می کند. گیاهان شفابخش را می توان به عنوان یک درمان مستقل یا مخلوط استفاده کرد. با رعایت تمام نکات و ترفندها، دستیابی به افزایش فعالیت مردانه بدون استفاده از مواد مخدر بسیار آسان است. بنابراین، یک رژیم غذایی سالم، ورزش، استراحت خوب کلید قدرت بلندمدت مردان، قدرت خوب است.