تجربه استفاده Amarok

تجربه استفاده از کپسول برای قدرت: یک بررسی صادقانه از رابرت از ریگا

عکس محصول ، تجربه استفاده از Amarok

من هنوز جوان هستم ، فقط 35 سال دارم ، اما به دلیل مشغله زیاد با مشکلات جنسی روبرو شده ام. چندین رابطه ناموفق - و من شکسته شدم. عزت نفس به صفر رسیده است ، من نمی توانم به چشمان دختران نگاه کنم و نوعی ترس از رابطه جنسی وجود داشت. من مدام به احتمال تکرار شکست فکر می کردم ، بنابراین زندگی شخصی خود را برای چندین ماه کنار گذاشتم. با این حال ، تصمیم گرفتم خودم را جمع کنم و به دنبال راه حل باشم. این انتخاب روی کپسول های Amarok قرار گرفت - من برنده شدم که این یک داروی گیاهی است و حاوی ماکا پرو است.

بررسی اجمالی دارو

من Amarok را در وب سایت رسمی سفارش دادم. نماینده شرکت به سرعت با من تماس گرفت ، به تمام س questionsالات من پاسخ داد و سفارش داد. دو روز بعد آن را در اداره پست تحویل گرفتم. من فقط پس از دریافت آن پرداخت را دوست داشتم. من متاسفم که وقت نکردم آن را با تخفیف بگیرم ، بنابراین دوره برای من بیش از قیمت مشخص شده هزینه دارد.

بسته بندی جامد است ، اندازه کپسول ها متوسط است ، اما بلع آنها آسان است - در گلو گیر نمی کنند. این بسته شامل دستورالعمل های دقیق برای استفاده است.

چگونه آماروک نوشیدم

تجربه با Amarok

نحوه استفاده - با جزئیات روی بسته بندی. این دو طرح را ارائه می دهد - یک و دو قرص در روز. من تصمیم گرفتم فوراً با حداکثر دوز شروع کنم تا بلافاصله بفهمم که آیا تاثیری دارد یا نه. در ابتدا من آن را کاملا قبل از غذا مصرف کردم ، اما تجربه من در استفاده نشان می دهد که می توانید بعد از غذا بنوشید - این هیچ تأثیری ندارد.

کل تجربه استفاده از Amarok یک ماه بود. بلافاصله نتیجه را متوجه شدم ، اما تصمیم گرفتم دوره را تمدید کنم تا اثر تجمعی داشته باشم.

اثر دارو

تقریباً در روز سوم استفاده بهبودی در قدرت مردان احساس کردم. این اتفاق خیلی ناگهانی رخ داد - من با دختری آشنا شدم و احساس هیجان زیادی کردم. این من را بسیار خوشحال کرد ، زیرا در ماه های اخیر این احساس را فراموش کرده ام.

در روزهای اول ، ترس از سوire استفاده ، همچنان برقرار بود ، بنابراین هیچ تماس جنسی وجود نداشت. اولین رابطه جنسی یک هفته پس از شروع دوره اتفاق افتاد و همه چیز عالی پیش رفت. نعوظ من را ناامید نکرد - شریک زندگی خوشحال است. می خواهم بیشتر بگویم - احساسات بسیار روشن تر از قبل است و من می توانم مدت زمان رابطه جنسی را بهتر کنترل کنم.

من همچنین متوجه شدم که Amarok بر سلامت عمومی تأثیر می گذارد. اگر اوایل ، به دلیل استرس ، من اغلب دچار مشکلات خواب می شدم ، اضطراب و اضطراب وجود داشت ، اکنون مانند یک کودک خوابم می برد. در طول روز احساس قدرت و نشاط می کنم. رابطه جنسی در هر زمان عالی است - حتی بعد از یک روز سخت کار.

یک ماه پیش دوره آماروک را به پایان رساند ، این اثر همچنان ادامه دارد. نعوظ سنگی است ، احساسات بسیار روشن است و به نظر می رسد که حتی آلت تناسلی مرد نیز افزایش یافته است. هر روز تعارفات مشتاقانه ای از دختر می شنوم. هیچ عارضه جانبی برای کل مدت زمان پذیرش وجود نداشت. تنها چیزی که پشیمانم این است که مصرف آماروک را زودتر شروع نکردم.