بررسی در مورد Amarok

 • Абдулазиз
  عماروک به من کمک کرد تا دوباره احساس قدرت کنم. فقط 5 روز پذیرش - و نعوظ در سن 18 سالگی. من آن را به هر کس که ناامید است بهبود زندگی جنسی خود را توصیه می کنم.
  Amarok
 • Абдушукур
  من در اثر پروستاتیت پیشرفته دارای مشکلات قدرت هستم. علیرغم درمان موفقیت آمیز پروستات ، نعوظ طبیعی برنگشت. متخصص اورولوژی به من توصیه کرد که به آماده سازی گیاهان مبتنی بر ماکا پرو توجه کنم ، من amarok را انتخاب کردم. نتیجه پس از 10 روز ظاهر شد ، یک تحریک شدید و یک نعوظ سنگ وجود داشت.
  Amarok
 • Омина
  شوهرم در تختخواب دچار مشکل شد. او از گفتگوی مستقیم اجتناب می کرد ، اما من همه چیز را می بینم. من به او آماروک دستور دادم. مدت زیادی طول کشید تا متقاعد شود ، اما او هنوز شروع به مصرف کپسول کرد. یک هفته بعد من روحیه بیشتری پیدا کردم ، شروع به معاشقه کردم و خودم مطمئن شدم که این دارو چطور کار می کند. آن را بگیرید - پشیمان نخواهید شد.
  Amarok
 • Аюб
  مشکلات قدرت شروع شد ، میل جنسی از بین رفت. و به نظر نمی رسید که از هیچ چیز مریض باشم ، جز این که اخیراً خیلی خسته شده ام. من آماروک نوشیدم و پشیمان نیستم. قدرت به حالت عادی بازگشت (حتی بهتر) ، من پر از قدرت و انرژی هستم ، در رختخواب شروع به معجزه می کنم - همسرم خوشحال است. من آن را به همه توصیه می کنم ، هیچ عوارض جانبی وجود ندارد.
  Amarok
 • Абузар
  اگر بعد از 50 سال رابطه جنسی می خواهید - amarok بخرید. همسر من اولین دوره را برای من سفارش داد و دوره دوم را خودم هدفمند خریدم. یک درمان خوب که شادی را به زندگی برگرداند. قدرت بالا است ، من احساس جوانی می کنم ، حتی شروع به خواب بهتر کردم.
  Amarok
رتبه بندی کاربر Amarok
4.1
30